درباره‌ ما

پرشین آپا

برگزارکننده دوره های انجمن روان‌شناسی آمریکا (APA) به زبان فارسی

شرکت روان فناوران هوشمند مولد جهت ارتقا سطح دانش روانشناسی فارسی زبانان جهان (که بیش از صد و ده میلیون نفر هستند)، اقدام به راه‌اندازی استارتاپ‌هایی خلاق و علمی نموده است. این استارتاپ‌ها زیر نظر متخصصین و نخبگان رشته‌های روانشناسی، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال ایجاد و با سرمایه‌گذاری کاملا خصوصی راه‌اندازی شده‌اند.

وب سایت www.persianapa.com یکی از این استارتاپ‌های موفق است که از سال ۱۳۹۹ کار خود را بصورت رسمی آغاز نموده است. کلیه مقالات این سایت طی یک فرآیندی کاملا علمی ترجمه، چندرسانه‌ای و تدوین می‌شود. در اولین گام، مقالات از انجمن روانشناسی آمریکا (APA) زیر نظر دکترهای روانشناس انتخاب و سپس توسط مترجمین با تخصص روانشناسی ترجمه می‌شود. سپس توضیحات اصطلاحات تخصصی در متن افزوده و در صورت نیاز بومی‌سازی نیز انجام می‌شود. در مرحله بعدی صوتی‌سازی در استودیو ضبط مجموعه پرشین آپا صورت می‌گیرد. در گام بعد تیم چندرسانه‌ای تولید انیمیشن را انجام می‌دهند. در نهایت با موسیقی‌هایی که توسط آهنگ‌سازهای مجموعه انجام می‌شود گام تدوین نهایی صورت می‌پذیرد و بارگذاری بر روی سایت انجام می‌شود.

شرکت روان فناوران هوشمند مولد از دپارتمان‌های روانشناسی با حضور دو دکتر روانشناس و دو کارشناس ارشد روانشناسی، دپارتمان فناوری اطلاعات با حضور هفت متخصص و دپارتمان محتوا و رسانه‌های دیجیتال با حضور چهار متخصص فعالیت می‌کند.
از ویژگی‌های سایت پرشین آپا به موارد زیر می‌توان اشاره نمود:
۱. این سایت اولین سایت فارسی زبان دنیا است که مقالات سایت انجمن روانشناسی آمریکا را بصورت موضوعی ترجمه تخصصی می نماید.
۲. اولین سایت مقالات دوزبانه همراه با واژه‌نامه و کاملا صوتی سازی شده
۳. ایجاد موشن گراف و انیمیشن برای تمام مقالات جهت درک بهتر
۴. به روز رسانی مداوم مطالب
۵. برگزاری دوره‌های انجمن روانشناسی آمریکا بصورت کاملا فارسی
۶. ترجمه تخصصی تمام مقالات، زیر نظر دکترهای روانشناس مستقر در شرکت
۷. کلیه موسیقی‌های و فایل‌های صوتی و ویدئویی توسط تیم پرشین آپا ایجاد شده و ناقض هیچ حق کپی رایتی نیست.

 

امیدواریم به امید خداوند متعال پروژه‌های این مجموعه گامی در راستای بهبود زندگی و افزایش سطح علمی جامعه روانشناسی کشور باشد.