• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

درباره‌ ما

پرشین آپا

برگزارکننده دوره های انجمن روان‌شناسی آمریکا (APA) به زبان فارسی

شرکت روان فناوران هوشمند مولد جهت ارتقا سطح دانش روانشناسی فارسی زبانان جهان (که بیش از صد و ده میلیون نفر هستند)، اقدام به راه‌اندازی استارتاپ‌هایی خلاق و علمی نموده است. این استارتاپ‌ها زیر نظر متخصصین و نخبگان رشته‌های روانشناسی، فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال ایجاد و با سرمایه‌گذاری کاملا خصوصی راه‌اندازی شده‌اند.

وب سایت www.persianapa.com یکی از این استارتاپ‌های موفق است که از سال ۱۳۹۹ کار خود را بصورت رسمی آغاز نموده است. کلیه مقالات این سایت طی یک فرآیندی کاملا علمی ترجمه، چندرسانه‌ای و تدوین می‌شود. در اولین گام، مقالات از انجمن روانشناسی آمریکا (APA) زیر نظر دکترهای روانشناس انتخاب و سپس توسط مترجمین با تخصص روانشناسی ترجمه می‌شود. سپس توضیحات اصطلاحات تخصصی در متن افزوده و در صورت نیاز بومی‌سازی نیز انجام می‌شود. در مرحله بعدی صوتی‌سازی در استودیو ضبط مجموعه پرشین آپا صورت می‌گیرد. در گام بعد تیم چندرسانه‌ای تولید انیمیشن را انجام می‌دهند. در نهایت با موسیقی‌هایی که توسط آهنگ‌سازهای مجموعه انجام می‌شود گام تدوین نهایی صورت می‌پذیرد و بارگذاری بر روی سایت انجام می‌شود.

شرکت روان فناوران هوشمند مولد از دپارتمان‌های روانشناسی با حضور دو دکتر روانشناس و دو کارشناس ارشد روانشناسی، دپارتمان فناوری اطلاعات با حضور هفت متخصص و دپارتمان محتوا و رسانه‌های دیجیتال با حضور چهار متخصص فعالیت می‌کند.
از ویژگی‌های سایت پرشین آپا به موارد زیر می‌توان اشاره نمود:
۱. این سایت اولین سایت فارسی زبان دنیا است که مقالات سایت انجمن روانشناسی آمریکا را بصورت موضوعی ترجمه تخصصی می نماید.
۲. اولین سایت مقالات دوزبانه همراه با واژه‌نامه و کاملا صوتی سازی شده
۳. ایجاد موشن گراف و انیمیشن برای تمام مقالات جهت درک بهتر
۴. به روز رسانی مداوم مطالب
۵. برگزاری دوره‌های انجمن روانشناسی آمریکا بصورت کاملا فارسی
۶. ترجمه تخصصی تمام مقالات، زیر نظر دکترهای روانشناس مستقر در شرکت
۷. کلیه موسیقی‌های و فایل‌های صوتی و ویدئویی توسط تیم پرشین آپا ایجاد شده و ناقض هیچ حق کپی رایتی نیست.

مجموعه ما از بهترین افراد علاقه‌مند و متخصص در رشته‌های مختلف شکل گرفته است. هیأت موسسین این شرکت شامل: سرکار خانم آزاده موسی‌زاده بعنوان قائم مقام، مدیر اداری، عضو تیم‌ روانشناسی و از گویندگان مقالات وب‌سایت، آقای مهندس تیموری رئیس هیئت مدیره، خانم خانی‌فر عضو هیئت مدیره و عضو تیم روانشناسی و دکتر رضا محمددوست بعنوان مدیرعامل. همچنین آقای مهندس خاکی‌زاده مدیرپروژه و عضو تیم گویندگان، خانم دکتر رئیسی و خانم دکتر طهرانی‌زاده متخصصین روانشناس مجموعه می‌باشند. همچنین آقایان مصطفی دهقان گرافیست وانیماتور، آقایان مهندس بهنام محمدی، نوید شوندی و آرین سلماسی تیم موزیسین و تدوین صدا، خانم مینا آقابیگی و خانم سوگند اکبری‌پور مترجمین و آقای محمدعلیزاده اپراتور و آقای شایان هنرمندی و مانی صفارنیا برنامه نویس‌های ارشد و آقای سیدعلی افغان ادمین وب‌سایت هستند.

امیدواریم به امید خداوند متعال پروژه‌های این مجموعه گامی در راستای بهبود زندگی و افزایش سطح علمی جامعه روانشناسی کشور باشد.

ارتباط با ما

  • آدرس: البرز، کرج، جهانشهر، خیابان استانداری، کوچه توکلی، پلاک 61، واحد3
  • شماره های تماس :       09129635009
  •                              34464070_026
  •                              34464080_026
  •                              34464090_026
  • پست الکترونیک:  [email protected]
  • کد شامد دریافت شده از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1-1-866854-65-0-1

 

تمام حقوق، برای شرکت روان فناوران هوشمند مولد با شماره ثبت ۳۸۴۰۳ و وبسایت ce.persianapa.com محفوظ می باشد و هرگونه تکثیر، اسکن و کپی برداری از تمامی یا حتی بخشی از مقالات و کلیپ های آموزشی، حتی با ذکر نام منبع شرعا، قانونا و عرفا ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. شرکت روان فناوران هوشمند مولد هیچگونه رضایتی در این زمینه ندارد.  

کد شامد دریافت شده از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1-1-866854-65-0-1