• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

زوج‌درمانی

شرکت‌کنندگان در این کارگاه با استفاده از ارزیابی زوجین و مداخله‌های تغییر اساسی و نمونه‌های موردی، ابزارهایی به دست می‌آورند برای پیاده‌سازی روش درمانی تجربی از زوج‌درمانی امید محور. بهبود و ترمیم پیوندهای رابطه‌ای با استفاده از روش‌های: به‌یادماندنی ارتباطی و حل تعارض و روش فیری (بخشودگی و مصالحه از راه تجربه همدلی) انجام می‌شود که زوج‌ها را برای بخشش ریچ آموزش می‌دهد. این بخشش یکی از دو مداخله بررسی شده در زمینه بخشودگی در روان‌شناسی است. این کارگاه بر رویکرد اصلاح تأکید می‌کند آن هم با تمرکز بر امید با راهبرد ایجاد وفاداری، عشق، فعالیت و همچنین ترمیم پیوندهای عاطفی از راه بخشش و مصالحه.

 ارزیابی دوره3 امتیاز APA     تاریخ تولید 30 ژوئن 2018

اهداف یادگیری:

     1. تمایز حوزه‌های بکار رفته برای مراحل ابتدایی مشاوره زوجین؛ ازجمله برترین روش‌های موجود برای پذیرش و بازخوردِ مداخله مبتنی بر شواهد

     2. نام‌گذاری و توصیف بسیاری از مداخله‌های مبتنی بر شواهد و بکارگیری نکته‌های اصلی در جلسه‌های مشاوره زوجین

     3. اعمال راهبرد زوج‌درمانی امید محور در زوج‌های مختلف، روشی مفید است برای زوج‌درمانی و توانمندسازی

درباره مدرس:

دکتر ریپلی روان‌شناس بالینی دارای مجوز در ویرجینیا است. وی در دانشگاه ریجنت استاد روان‌شناسی و مدیر مرکز وزارت آموزش سنجش و توانمندسازی ازدواج است و در آزمایشگاه خود بیش از پانصد زوج را نظارت کرده است. او کتاب «رویکرد امید محور» را به همراه اورت وورثینگتون، درباره زوج‌درمانی منتشر کرده است. انتشارات پژوهشی وی را در مجله‌های حرفه‌ای بی‌شماری با بیش از پنجاه نشریه و بیش از 100 ارائه تخصصی منتشر کرده‌‌اند. او رویکرد امید محور را در کنفرانس انجمن روان‌شناسی آمریکا در 2017 ارائه کرد. علاوه بر این، وی به‌عنوان عضو کمیته آموزش مداومِ (CE) انجمن روان‌شناسی آمریکا و همچنین مدیر برنامه برای بخش 35 (جامعه روان‌شناسی دین و معنویت) خدمت کرده است.

برنامه درسی دوره

کارگاه زوج درمانی 00:00:00

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قیمت بدون مدرک خصوصی دوره محدودامتیاز: 0 از 0 رای

0

جهت اطلاع از هزینه دریافت مدرک از APA و آشنایی با آزمون این دوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید(تماس با کارشناس)

  • 1 هفته, 3 روزها
0 دیدگاه
0 دانشجو