• ورود
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

پیشرفت‌های تشخیصی عصر حاضر: تروما و اختلال‌های استرس

اخیراً طبقه تشخیصی در حد اختلال‌های مربوط به سانحه و عوامل استرس، کمتر توجه صاحب‌نظران را جلب کرده است. این کارگاه به پیشرفت­‌های کلیدی تشخیصیِ این اختلال پرداخته و همچنین می‌پردازد به گسترش مفهوم ترومای فرهنگی و ترومای پیچیده و ترومای ثانویه که ممکن است در نتیجۀ کار اولیه یا انحصاری با جمعیت­‌های دارای تجربۀ تروما ایجاد شود.

اهداف یادگیری:

     1. شناسایی حداقل دو تغییر در معیارهای تشخیصی PTSD

     2. بحث دربارۀ ویژگی­های اصلی ترومای پیچیده

     3. توصیف حداقل سه روش برای شناسایی فرهنگ به‌عنوان ویژگی اصلی تروما

درباره مدرس:

دکتر گِرِگ‌جی نیمایر به‌عنوان عضو دائمی آکادمی دانشمندان برجسته، بیشتر زمانش را برای تدریس و آموزش در زمینه تشخیص روانی و آسیب‌شناسی روانی سپری می‌کند. آموزش حرفه‌ای او در حوزة طبقه‌بندیِ بین‌المللیِ بیماری‌ها یا همان ICD و راهنمایِ تشخیصی آماریِ اختلال‌های روانی یا همان DSM در سطح بین‌المللی و ملی است که در زمینه‌های مختلف دانشگاهی و اجتماعی و بیمارستانی است و همچنین به انجمن‌ها، آژانس‌ها و سازمان‌های بهداشت روانی نیز ارائه شده است.دکتر نیمایر، عضو انجمن روان‌شناسی آمریکا، در راستای موفقیت شایان خود برای پژوهش‌های شغلی و شخصیتی جایزه نیز دریافت کرده است. دوره‌های آموزشی وی دستاورد تجربه‎‌های بالینی گسترده‌اش است که در برنامه‌های آموزش دستیاری پزشکی ، مرکز پزشکی امور ایثارگران یا همان VAMC، مراکز مشاوره دانشگاه و کارهای شخصی به دست آورده است.

برنامه درسی دوره

هیچ برنامه تحصیلی پیدا نشد !

نقد و بررسی دوره

نا مشخص

امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

قیمت بدون مدرک خصوصی دوره محدودامتیاز: 0 از 0 رای

0

جهت اطلاع از هزینه دریافت مدرک از APA و آشنایی با آزمون این دوره با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید(تماس با کارشناس)

  • 1 هفته, 3 روزها
0 دیدگاه
0 دانشجو
تمام حقوق، برای شرکت روان فناوران هوشمند مولد با شماره ثبت ۳۸۴۰۳ و وبسایت ce.persianapa.com محفوظ می باشد و هرگونه تکثیر، اسکن و کپی برداری از تمامی یا حتی بخشی از مقالات و کلیپ های آموزشی، حتی با ذکر نام منبع شرعا، قانونا و عرفا ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد. شرکت روان فناوران هوشمند مولد هیچگونه رضایتی در این زمینه ندارد.  

کد شامد دریافت شده از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی 1-1-866854-65-0-1